Učenici

Programiranje

  • Republičko takmičenje 2019.
    Kategorija – 6. razred
    Andrej Varga – TREĆA nagrada
  • Okružno takmičenje 2019.
    Kategorija – 5. razred
    Mia Pastor – DRUGO mesto
    Kategorija – 6. razred
    Andrej Varga – DRUGO mesto
    Marko Stupar – TREĆE mesto
  • Okružno takmičenje 2018.
    Kategorija – 5. razred
    Andrej Varga – DRUGO mesto
    Kategorija – 8. razred
    Jovan Ludaić – PRVO mesto
  • Okružno takmičenje 2016.
    Kategorija – 7. i 8. razred
    Tijana Varađanin – PRVO mesto
    Kristian Balaž – PRVO mesto
  • Okružno takmičenje 2014.
    Kategorija – 5. i 6. razred
    Miloš Bobić – PRVO mesto
    Kategorija – 7. i 8. razred
    Aleksandar Gecić – PRVO mesto 
    Nikola Divković – TREĆE mesto
  • Okružno takmičenje 2013.
    Kategorija – 5. i 6. razred
    Aleksandar Gecić – PRVO mesto
  • Opštinsko takmičenje 2019.
    Kategorija – 5. razred
    Mia Pastor – PRVO mesto
    Kategorija – 6. razred
    Marko Stupar – PRVO mesto
    Andrej Varga – PRVO mesto
    Pavle Gojković – PRVO mesto
  • Opštinsko takmičenje 2018.
    Kategorija – 5. razred
    Mia Pastor – TREĆE mesto
    Kategorija – 8. razred
    Jovan Ludaić – PRVO mesto
    Vladan Vujčić – DRUGO mesto
  • Opštinsko takmičenje 2017.
    Kategorija – 6. razred
    Aleksandra Sić – DRUGO mesto
    Ivan Sić – TREĆE mesto
    Kategorija – 8. razred
    Marko Ljubičić – DRUGO mesto
    Žarko Marić – TREĆE mesto
  • Opštinsko takmičenje 2016.
    Kategorija – 7. i 8. razred
    Tijana Varađanin – PRVO mesto
    Kristian Balaž – PRVO mesto
    Jožef Horvat – DRUGO mesto 
  • Opštinsko takmičenje 2014.
    Kategorija – 5. i 6. razred
    Miloš Bobić – DRUGO mesto
    Kategorija – 7. i 8. razred
    Aleksandar Gecić – PRVO mesto 
    Nikola Divković – TREĆE mesto
    Adrian Tot – TREĆE mesto
  • Opštinsko takmičenje 2013.
    Kategorija – 5. i 6. razred
    Aleksandar Gecić – PRVO mesto

ECDL

Na ECDL takmičenjima koja su se održavala u Centra za obrazovanje i razvoj preduzetništva u Bačkoj Topoli pod pokroviteljstvom Jedinstvenog Informatičkog Saveza Srbije (JISA) – koji predstavlja ECDL centralnu kancelariju za Srbiju i Crnu Goru i Pokrajinskog sekretarijata za obrazovanje  učenici OŠ „Sveti Sava“ iz Kikinde ostvarili su sledeće rezultate:

  • ECDL diplome – 7 Modula
    Biljana Nikolin
    Vukašin Felbab
  • ECDL Start diplome – 4 Modula
    Norbert Kurunci 
    Petar Danić 
    Jovan Ilić 
    Marija Margareta Pancel 
    Dijana Babić 
    Maja Sredojev 
    Ognjen Francuski 
    Andreas Šalamon 
    Ivana Jovanov 
    Kristian Bardoš 
Advertisements
%d bloggers like this: